בוקר אחד הבחינו הבעלים של דולי, כלבת פודל שובבה וחמודה, שהיא החלה פתאום להתעטש בתדירות גבוהה ובחלק ניכר מהעיטושים אף יוצא נתז דמי. בנוסף, דולי שבדרך כלל מלאת שמחת חיים נראתה ירודה, חסרת אנרגיה ותיאבון.

דולי חיה ביישוב כפרי וביחד עם עיתוי הופעת התסמינים-  אמצע האביב,...

אחר צהריים אחד קיבלתי טלפון בהול, על הקו הייתה קרן. היא הייתה נסערת וסיפרה שהיא בדרכה אליי עם אלכס, החתול שלה שאינו מרגיש טוב מאז הבוקר אולם בשעות האחרונות מצבו החמיר, הוא אינו זז ואינו מגיב.

כשאלכס הגיע ראיתי חתול הימאלייה יפהפה (קרן סיפרה שהוא אימץ אותם לפני מספר שנים...

בונו הגיע אליי קצת אחרי שעברנו לחולדה, ולמעשה היה המטופל הראשון שלי במרפאה.

תמי, הבעלים, התקשרה אליי וסיפרה שמזה יומיים הוא נראה קצת עייף מתמיד והחל לדמם מהאף, אמנם היה אז אמצע הקיץ אבל הוא לא נראה בשיאו..

בפגישתנו הראשונה ראיתי בוקסר צעיר- בן חמש וקצת, מרשים אך לא חיוני...

ז'אן –גור הוא חתול שחרחר בן כחצי שנה החי במושב גיזו בהרי יהודה. בוקר אחד הוא חזר מהטיול הרגיל שלו ביער הגובל בביתו ובעליו שם לב לנפיחות בולטת ברגלו הקדמית וכמובן לצליעה משמעותית, והתקשר אליי מיד. מאחר וז'אן –גור הוא בעל החיים השלישי באותו בית שמסתבך במשהו בשבוע האחרון,...

אולי הוא סיפור חריג – הוא לא מקרה של המרפאה אלא הכלב הפרטי שלי. זה שכשמגיעים אלי בדרך כלל לא רואים.

בחרתי לשתף את הסיפור על אולי, מאחר והוא מכיל תחום אחר בטיפול בחיות מחמד - הצד ההתנהגותי

את אולי אספנו בטיול לדרום. היינו בדרך לראות גשם מטאורים במצפה רמון, ובדרך עצרנו ב...

לגור בקיבוץ או במושב זה כיף גדול מהרבה בחינות, אולם הצד הפחות יפה והעצוב הוא שאנשים רבים חושבים שלנטוש את חית המחמד שלהם בקיבוץ זה בסדר:  הרי יש בתים פרטיים, חצרות ומי ישים לב אם יצטרף אליו עוד כלב או חתול?

 

וכך מדי שנה, בעיקר בקיץ אך גם בחורף, ננטשים אצלנו כלבים בוגרים...

חלפו שבועיים, ניקי התגלתה כאם למופת, הגורים גדלו ופקחו עיניים ונראה שהמשפחה החדשה נכנסה לשגרה. ואז, לילה אחד קיבלתי טלפון מציפי- ניקי מתנהגת מוזר, מתקשה לעמוד ורועדת. הבנתי שבסבירות גבוהה מדובר באקלמפסיה-  קדחת חלב.

 

מצב זה עלול להופיע בעיקר אצל כלבות מגזע קטן אשר ממליט...

ניקי, פודלית זעירה ועדינה נכנסה להריון מתוכנן לראשונה בגיל שלוש שנים. הבעלים הנרגשים והמסורים דאגו והתכוננו ליום ההמלטה, מספר ימים קודם עקבנו וראינו שינויים בהתנהגות- ניקי גילתה חוסר מנוחה, התרוצצה מחדר לחדר ו"לא מצאה את עצמה", התנהגות אופיינית ל"קינון"- חיפוש מקום מתא...

Please reload

סיפורים מהמרפאה
 

 

  • Wix Google+ page

שעות הפעילות גמישות - בתאום מראש  054-64-32-165

להגעה - חפשו ב waze: המרפאה הוטרינרית בחולדה